معرفی بکرینا

برند تجاری بکرینا مربوط به روغن های خوراکی و گیاهی اصل و طبیعی می باشد. این مجموعه پس از تحقیقات و شناسایی دغدغه های مردم، در سال 1398 اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی در این حوزه کرد.بکرینا نامی ست برگرفته از دل طبیعت که نزدیک ترین توصیف را نسبت به محصولات ما دارد، این کلمه از تازه بودن سرچشمه گرفته است.ما با انتخاب این نام سعی در انتقال پیامی داشتیم مبنی بر اینکه ما تنها واسطه بین شما و طبیعت هستیم، با درک مسئولیتی که بر دوشمان آمده با صداقت تمام در جهت تولید روغن های خالصی که از دل طبیعت و بصورت کاملا طبیعی حاصل می شود، تلاش می کنیم.

مطمئن خرید کنید!

این حق مسلم هر فردی است در ازای پرداخت وجه جهت خرید محصول از یک برند، مطمئن و راضی باشد. مجموعه بکرینا این دغدغه مردمی را درک کرده و برای خریدی راحت و مبنی بر اطمینان خاطر عزیزان محصولات خود را ضمانت می کند.

اطلاعات تماس

آدرس دفتر : خراسان شمالی، شیروان، خیابان گلستان

تلفن تماس:

09159155516

09159155517

ساعات کاری ما شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۱۹ می باشد.
در صورت ابهام در محصول و یا هرگونه سوال می توانید با شماره فوق تماس بگیرید.

ضمانت کامل

تمامی محصولات بکرینا دارای ضمانت نامه هستند که خلوص و کیفیت محصولات را تضمین می کند. با بردن محصول خریداری شده به آزمایشگاه و در صورت اثبات عدم خلوص محصول، ما موظف به بازگرداندن تمام وجه پرداختی شما دوست عزیز هستیم.از دیگر مزایای خرید از بکرینا می توان به این موضوع اشاره کرد که مجموعه ما به شدت مقید به ارائه محصول با کیفیت می باشد و در همین راستا از قدم اول که انتخاب دانه های مرغوب روغنی و گیاهان تازه و درجه یک است گرفته تا مناسب ترین روش روغن گیری هر محصول و در نهایت انتخاب ظروف کاملا تخصصی برای روغن های گیاهی با وسواس و ریز بینی هرچه تمام تر انجام می شود.